pekárna Kyjov

O nás

Pekárna Hapek,s.r.o.byla založena 1.5.1991 panem Josef Havlíčkem st. jako sdružení fyzických osob pod názvem „ Pekařství Havlíček & syn“, která bylá první soukromou pekárnou na okrese Hodonín.

Pekařská výroba jemného a běžného pečiva byla provozována v malých prostorách pekárny postavené za první republiky panem Kubou.

Zájem o tyto výrobky by značný a proto došlo v srpnu 1991 k rozšíření sortimentu o Domácí chléb, který byl vyráběn tradičním způsobem, vyváděním třístupňového žitného kvasu. Tento chléb během jednoho roku zabral veškerou kapacitu pekárny, proto došlo v roce 1992 k otevření nové výrobní haly na jemné a běžné pečivo a v roce 1997 výrobní haly na chléb.

 

Ve svých začátcích firma používala staré technické zařízení, postupně však dochází k pořízení nových technických i technologických zařízení od zvučných firem jako jsou například FRITSCH, RHEON, TOPOS, KORNFEIL atd. Velkým krokem byla roku 1997 transformace podnikatelského subjektu fyzické osoby Pekařství Havlíček & syn na HAPEK,s.r.o. Pekárna HAPEK neustále rozšiřuje svůj sortiment a proto v roce 2005 otevřela další výrobní halu a to s cukrářskými výrobky.

Již od vzniku firmy se neustále budují vlastní pekařsko-cukrářské prodejny, v nich nabízíme kompletní sortiment kvalitních výrobků, který je podtržen vysokou úrovní prodeje ve velmi příjemném a moderním prostředí.

V roce 2008 naše společnost investovala do vysoce moderní technologie jak na výrobu běžného a jemného pečiva tak i do automatizace výroby chleba.

Pekárna HAPEK, s.r.o.  se řadí mezi prestižní firmy certifikované systémem ISO 9001:2000 a HACCP. Dlouholetá tradice, odborná vzdělanost zaměstnanců ve všech profesích, používání moderních technologií a úcta k dobrému řemeslu garantuje vysokou kvalitu výrobků. Klasickým příkladem je výrobek domácí chléb HAPEK  vyráběný tradiční technologickým postupem. Denně se vyrábí více než 200 druhů výrobků, složených z mnoha druhů chleba, běžného pečiva, jemného pečiva, cereálního pečiva, klasické a trvanlivé cukrařiny,.

Při zavádění nových výrobků se nezapomíná ani na skutečné gurmány a labužníky - vyrábí se například škvarkové chleby, anglické rohlíky atd. Aby Vám HAPEK,s.r.o.mohl toto vše nabídnout, musí stát na pevných základech. Jistou zárukou je 200 tuzemských spokojených obchodních partnerů. Tato neustále se rozrůstající síť vypovídá o velkém, moderním a spolehlivém zázemí firmy, ve které pracuje téměř 100 zaměstnanců, kde jejich prvořadým cílem je Vaše spokojenost, spokojenost našich zákazníků.